سخن مدیر عامل در سال 1398

به نام خالق بی همتا

با رويش هر جوانه در بهار، جلوه اي از جمال خداوند متجلي مي شود، پرتوئی دلربا و چهره‏ای زیبا از آفرینش كه غنچه ‏لبخند بر لبان افراد می نشاند و عـید نوروز فرصتی است برای اصلاح و زمینه ای برای تحـول و نو شدن، نو شدن باورها، نگرش ها، اندیشه ها و رفتارها.
در دنياي فراصنعتي امروز سازمان‌هايي در عرصه رقابت موفق‌اند كه خلاقيت و نوآوري را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغييرات محيطي را بعنوان بخشي از كسب وكار خويش قلمداد كنند.
اگر امروز از نام گروه صنعتی روستا بعنوان نماد تولید کننده انواع قطعات صنعتی و پیش مونتاژهای سبک و سنگین ياد مي‌‌شود و اگر خلاقيت در تولید را مزيت كليدي خود مي‌دانيم، به پشتوانه بيش از40 سال تجربه و پيشتازي در صنعت قطعه سازی است. ياوري يكتاي يگانه و تلاش جمعي مديران و كاركنان خانواده بزرگ گروه صنعتی روستا مهمترين پشتوانه‌هاي ما در اين راه بوده‌اند.
حضور اثرگذار در بازارهاي رقابتي و افزايش سهم شركت از بازارهای خودروسازی – قالب سازی –  نفت و گاز – پروژهای عمرانی – راه سازی- صنایع ریلی و …،از برنامه‌هاي شركت براي تحقق اهداف استراتژيك است. اين شركت با دارا بودن مرکز علمی و کاربردی و تحقيقاتي، بهره گيري از دانش و تجارب نيروي انساني كارآمد و حضور در عرصه‌هاي ملي و بين‌المللي را آيينه‌اي جهت بازتاب توانمندي‌هاي خود مي‌داند.
اميد است با اتكال به خداوند سبحان و همراهي و پشتكار تمامي كاركنان سخت‌كوش  نقش موثرتري را در اعتلاي بخش صنعت در ميهن عزيزمان برعهده گيريم.

                                                                                                                                                                                             مدیر عامل